Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Zpravodajství > Kulturní akce > Šansonový večer

Šansonový večerDatum konání:
22.8.2024

Obec Stará Ves nad Ondřejnicí Vás zve na šansonový večer. 

Nejznámější české šansony, ale i světové klenoty tohoto žánru. Zpívat je bude Lucie Šustek Rybnikářová za klavírního doprovodu Martina Pančochy. Ve svém programu zavzpomínají na skladby Hany Hegerové, Zuzany Navarové, Lenky Nové, Edith Piaf,  Jiřího Krhuta a dalších.

Lucie Šustek Rybnikářová je absolventkou herectví na ostravské konzervatoři. Má za sebou několik menších rolí v ostravských divadlech, byla členkou souboru Městského divadla Zlín a nově získala hlavní roli v divadle DJKT Plzeň v představení Edith Vrabčák z předměstí, kde ztvárňuje roli Edith. Vidět ji je možné jak v činoherních, tak v muzikálových rolích. Dříve vystupovala i jako zpěvačka v improvizační show Tři tygři. Momentálně také zpívá s cimbálovou muzika Harafica nebo kapelou POP-UP.

Na piano bude zpěvačku doprovázet Martin Pančocha, absolvent klavíru na ostravské konzervatoři a následně studia stejného nástroje na Fakultě umění Ostravské univerzity. Kopřivnický rodák působí jako korepetitor a učitel hudby v Ostravě. Vidět ho můžete doprovázet i některá představení v divadle 12 pod Národním divadlem Moravskoslezským. Dříve doprovázel v improvizační show Tři tygři.

Vstupenky v prodeji zde: 

https://www.ticketportal.cz/event/Sansonovy-vecer-Lucie-Sustek-Rybnikarova?