Zpravodajství

Nabídka společnosti CETIN - připojení domů na optickou infrastrukturu

Publikováno: 27.2.2023

Vážení spoluobčané,

společnost CETIN (www.cetin.cz) za podpory evropských dotací připravuje projektové dokumentace pro připojení Vašich rodinných domů na optickou infrastrukturu. Po následné realizaci akce a připojení Vašeho objektu k optické síti, Vám v případě zájmu umožní využívat vysokorychlostní internet, internetovou TV a další služby vyžadující kvalitní optické připojení.

Připojení k optické síti se uskutečňuje za podpory Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky v rámci programu Národního plánu obnovy.

Projektované lokality: Stará Ves nad Ondřejnicí – Košatka.

Na tomto projektu spolupracuje společnost CETIN s partnerem společností Vegacom a.s., který zajišťuje projektovou a akviziční činnost. Dovolujeme si upozornit, že v následujících dnech Vás bude kontaktovat zástupce společnosti Vegacom , který Vám poskytne bližší informace k projektu a odpoví na veškeré Vaše dotazy. Váš písemný souhlas s umístěním optické přípojky, jehož znění v následujících dnech obdržíte, můžete také odevzdat přímo na podatelně Obecního úřadu Stará Ves nad Ondřejnicí. Tento projekt podporuje i Obec Stará Ves nad Ondřejnicí.

Zástupce společnosti Vegacom a.s. pro Vaši lokalitu: Jaroslav Novotný, Koordinátor projektů, kontakt: 724 435 805, novotnyJ@vegacom.cz

 

Pozn. v lokalitně Stará Ves nad Ondřejnicí – Stará Ves se zatím optická infrastruktura neplánuje, pro tuto lokalitu a technický stav stávající infrastruktury nejsou k dispozici evropské dotace. Nejedná se o projekt obce, ale soukromé společnosti CETIN.
Michal Janošek, místostarosta

Soubory ke stažení:


Zpět na aktuality